המוצר והשירות

מועדון חברתי קהילתי לפנאי, וקידום אורח בריא מהבית בפשטות.

השירות של יוניפר זמין מכל מחשב, טלפון חכם, טאבלט או טלוויזיה. רק הירשמו, הצטרפו והתחילו להנות. בכל רגע נתון ובצורה פשוטה ונוחה לתפעול, תוכלו להתחבר לקהילת יוניפר ולמועדון החברתי שמציע תוכן עשיר בשידור חי, שיאפשר לשאול את המנחה שאלות, לקבל פידבקים ולנהל דיונים. מי שמעוניין, יכול להעביר פעילויות בעצמו – לחברים והכל ישירות מהבית!

על מנת להצטרף למועדון של יוניפר מהטלוויזיה הביתית, יוניפר מציעה ערכה ביתית, הכוללת קופסת מחשב,  מצלמה ושלט פשוט לתפעול (ובתוכו מיקרופון), המתחברים לכל מסך הטלוויזיה (לא רק טלויזיה חכמה), והופכים את הטלויזיה הביתית לעולם מלא של תוכן אינטראקטיבי עשיר ותאפשר לכל אחד להיות חלק מכל פעילות התקיימת בשידור חי! שיח חופשי, שיעורי התעמלות, הרצאות, חוגים ומדריכים, וכל זאת בפשטות תוך שאתם שוהים בבית. 

הערכה הביתית של יוניפר כוללת גם עזרים שונים המסייעים לחברי הקהילה לבצע אימונים פיזיים מהבית (רצועת מתיחה מגומי ועוד). 

יוניפר - מועדון דיגטילי לתכנים עשירים ואינטרקטיביים מכל מסך בהפעלה פשוטה

התכנים שלנו מוכחים מחקרית כמשפרים את הרגשת הרווחה הנפשית, מסייעים להישאר פעיל חברתית ופיזית, מעודדים גירוי קוגניטיבי ומסייעים לך לסגל אורח חיים בריא יותר. התחברות לקהילת יוניפר תזכיר לכל מצטרף שהוא מוקף בקהילת חברים, בתחומי עניין שמותאמים לו אישית, במשחקים ובפעילויות אינטראקטיביות רבות, גם להעשרה ופנאי.

תכנים בשידור חי

אנו מזמינים אתכם מדי יום לשלל הרצאות ומפגשים חיים בהם תוכלו לצפות ולהשתתף, מהסלון הביתי לטובי המרצים והמומחים שלנו. תוכלו להתאמן בפעילות גופנית, לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים. המומחים והמאמנים רואים אתכם ומעניקים את התחושה שכולכם נמצאים יחד באותו החלל.  בזכות מועדון החברים והמדריכים של יוניפר תצליחו לסגל סגנון חיים בריא יותר, אקטיבי ועשיר. 

ספריית התכנים המוקלטים

ביוניפר תוכלו ליהנות מגישה פשוטה לתכנים מרתקים המיועדים לכולם, לרבות אזרחים ותיקים כגון: הרצאות בנושא אורח חיים בריא ותזונה נכונה, התעמלות, הרצאות על שיפור הזיכרון, קורסים, מופעים והצגות. מנעד התכנים עשיר ומתעדכן על בסיס שבועי. אין כל צורך להמתין, התוכן שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה, וכל שיידרש מכם הוא לבחור את התחום שמעניין אתכם בהקשה פשוטה באתר או באמצעות השלט של יוניפר. 

תזכורות

בעזרת הממשק הידידותי של יוניפר תוכלו לנהל חיי שגרה בטוחה ואחראית – יונפיר ידאג להזכיר לכם, מתי ליטול תרופה, מתי נקבע לכם תור לרופא, למי יש יום הולדת היום ועוד. כל תזכורת תופיע בגדול על מסך הטלוויזיה בהתאם להגדרות הזמן והתוכן שאתם תזינו. 

על גבי מסך הטלוויזיה בלבד

(במקרה ומזמינים את ערכת הטלווזיה של יוניפר)

על מנת להישאר בקשר עם הקרובים אליכם הנגשנו את האפליקצייה הפופולארית- WHATSAPP על המסך הגדול –  יוניפר מאפשרת לכם לבצע שיחות וידאו עם המשפחה והחברים על גבי מסך הטלוויזיה הגדול, להישאר בקשר עם הילדים והנכדים מכל העולם והכל בצורה נוחה ופשוטה ביותר לתפעול. 

בקרוב!

הזמנת שירותים מגוונים עד אליכם בנוחות ובקלות. ממש בקרוב יוניפר תאפשר לך להזמין שירותים עד הבית בצורה נוחה ופשוטה במחירים אטרקטיביים למועדון יוניפר. בימים אלה אנו אוספים עבורכם את מיטב ספקי השירות בתחומים מגוונים: הזמנת ארוחות חמות, סיוע טכנולוגי, שירותי תיקונים, אינסטלציה, שירותי כביסה, איסוף חומרי מחזור ועוד.

המערכת של יוניפר תאפשר לכן ממש בקרוב לערוך מפגשים אישיים עם מיטב המומחים. מרגישים שיש לכם צורך בשיח אינטימי יותר? זקוקים לעצה?  יוניפר מאפשרת לך להתקשר עם גורמים מלווים בשיגרה ובחירום.