להישאר מחוברים עם בני המשפחה במהלך וירוס הקורונה

בימים אלה כולנו מודאגים ודואגים לבני המשפחה שלנו, במיוחד לאזרחים הותיקים והקשישים שהמצויים בביתם. הרגלי החיים השתנו ואיתם גם היכולת שלנו לבקר פיזית ולבלות זמן איכות יחד.

יוניפר שמחה להוביל את התקשורת הבין משפחתית כיום בין בתי המבודדים לבני משפחותיהם – הן דרך מערכות הטלוויזיה והן דרך מערכת ה WEB הזמינה דרך המכשירים השונים – מחשבים, טלפונים חכמים וטאבלטים. 

ככל שאנו מתבגרים, מערכות החיסון שלנו משתנות, דבר שיכול להקשות על גופנו להתמודד עם הוירוס. מסיבה זו חשוב שנשמור על ההורים, הסבים והסבתות היקרים לכולנו, חשוב שיישארו בבית. אנו ממליצים לכולכם לשמור על עצמכם ועל יקיריכם ולהשתמש ביוניפר או בכל הדרכים הדיגטליות על מנת להישאר בקשר. נשמח לסייע ולספק לכם מענה לכל שאלה על יוניפר והאפשרויות שאנו מציעים כיום.

כדי שתוכלו לשמור על קשר יוניפר מציעה את היכולת לבצע שיחות וידאו בפשטות מהטלפונים הישר אל מסכי הטלוויזיה (זמין בערכת יוניפר טלוויזיה) ולייצר שיגרת תוכן עשירה ואיכותית המספקת מענה לצורך הקהילתי החזק כל כך, דווקא עכשיו. אנו מתגברים את שיגרת השידורים החיים שלנו מדי יום ומיטב המומחים והמטפלים כמו גם ספריית התכנים המוקלטים שלנו מחכים לכם במרחק לחיצה על כפתור.  

יחד נוכל להבטיח את הבטיחות, הכבוד והבריאות של כל החברה שלנו, בכל הגילאים.