בין לקוחותינו

שירות מבוסס טכנולוגיה מונגשת

העצימו את לקוחותיכם לחיות חיים פעילים ובריאים יותר ובודדים פחות. 

השירות של יוניפר מסייע כיום לארגוני בריאות ורווחה רבים בשיפור הבריאות והרווחה הנפשית של לקוחות הארגון, בהגדלת שביעות הרצון של שלהם, שימורם, וביצירת קהילה בריאה ופעילה חברתית ופיזית. 

השירות של יוניפר מבוסס פלטפורמת טלא-רפואה מונגשת של יוניפר המסייעת לארגוני בריאות ורווחה בהנגשת תוכניות טיפול אישיות מרחוק, בהורדת עלויות תפעוליות, וביצירת שירותי רפואה ושירותים חברתיים חדשים.

האתגר

בדידות היא מחלה אפידמית במאה ה – 21 הנפוצה בקרב רבים מהאזרחים הותיקים. 43% מקרב בני 60+ דיווחו שהם סובלים מבדידות. הוכח כי בדידות קשורה קשר ישיר לבעיות בריאות רבות, כמו לחץ דם, דכאון, חרדות ועוד. האינטרס בסיוע לאזרחים ותיקים בהזדקנות פעילה חברתית, מנטלית ופיזית הוא של כלל הגורמים, החל מהאזרחים הותיקים עצמם, המשך בארגוני הבריאות והרווחה והמשך במשפחות של האזרחים הותיקים.

הפתרון של יוניפר 

יוניפר מסייעת לארגונים בקידום חיים מקושרים, פעילים ובריאים יותר בקרב לקוחותיהם. 

יוניפר עובדת כיום עם מגוון רחב של ארגונים המצרפים את לקוחותיהם למועדון של יוניפר לקידום אורח חיים בריא ומנגישים את השירות שלהם ללקוחותיהם באמצעות הטכנולוגיה של יוניפר – קופות חולים, ארגוני רווחה, ספקי שירותים חברתיים בבית ובקהילה, עיריות, ספקי שירותי רפואה בבית ובקהילה, בתי חולים, דיורים מוגנים ועוד. 

יוניפר מסייעת לכל הארגונים במספר היבטים: 

  • שיפור מצבם הבריאותי הכללי של הלקוחות – צמצום בדידות, הדכאון, הסבירות לנפילות, שיפור בתחושת הרווחה הבריאותית וקידום אורח חיים בריא. 
  • שימור שיפור שביעות הרצון ושימור לקוחות.
  • הורדת עלויות באמצעות הנגשת שירותי בריאות ורווחה (תוכניות טיפול מרחוק והחלפת ביקורים פיזיים בביקורים וירטואליים). 

 

כשאתם שומרים על הרווחה הנפשית והבריאות הפיזית והמנטלית של הלקוחות שלכם, אתם מצליחים לשמור אותם קרוב אליכם!

פיתרון מוכח

שימושיות גבוהה – אזרחים אשר הצטרפו לשירות של יוניפר עושים שימוש תדיר בשירות ומסגלים שגרת חיים פעילה ובריאה יותר

אפקטיביות מוכחת – מחקרים שבוצעו ע"י גורמי צד שלישי, הראו באופן מובהק שיפורים במדדי רווחה נפשית ובריאות של חברי קהילת יוניפר.  

חיסכון של 420$ בחודש למשתמש

הפלטפורמה הטכנולוגית של יוניפר ויכולותיה 

יוניפר מנגישה את השירות שלה באמצעות פלטפורמה טכנולוגית פשוטה לתפעול, אשר זמינה על מגוון של מכשירים – מחשב שולחני ונייד, טלפון חכם, טאבלט וטלווזיה. 

הפלטפורמה הטכנולוגית של יוניפר מתאימה לכלל האוכלוסיה, כולל אזרחים בעלי אוריינות דיגיטלית נמוכה. ערכת הטלוויזיה של יוניפר הופכת כל טלוויזיה ביתית למועדון קהילתי חברתי הנגיש לכל מי שיודע לתפעל שלט פשוט של טלוויזיה. 

הפלטפורמה הטכנולוגית של יוניפר זמינה במגוון שפות ועומדת בתקני אבטחת מידע מחמירים כולל תקני אבטחת מידע הרלוונטיים לבריאות דיגיטלית. 

הפלטפורמה הטכנולוגית של יוניפר היא פלטפורמת טלא רפואה המשמשת את שותפותיה להנגיש את שירותיהם הרפואיים ושירותים חברתיים בנוסף לשירות של יוניפר.

כלי טלה-רפואי

היכולות של הפלטפורמה:

  1. הנגשת מפגשים מסוגים שונים (1:1 וקבוצתיים) ותוכניות טיפול אישיות מרחוק כולל תזכורות תרופות
  2. הנגשת שאלונים 
  3. תכנים מובנים לקידום אורח חיים בריא במגוון שפות המתאימים למגוון רחב של אוכלוסיות, מאזרחים פעילים ועצמאיים לחלוטין ועד אוכלוסיות עם מוגבלות פיזית, ו\או קוגניטיבית. התכנים של יוניפר הוכנו עם אנשי מקצוע ומומחים למען סיוע להתמודדות עם מגוון רחב של מצבים בריאותיים – סכרת, בדידות, חרדות, דכאון ועוד. 
  4. ניטור מרחוק ויצירת פרופיל הסיכון של המשתמשים 
  5. ניטור מידת השימוש בשירות ובמערכת

בין לקוחותנו:

לוגו שדרות

בקשו דמו