מי אנחנו

יוניפר שמה לה למטרה להעצים אזרחים ותיקים לחיות חיים בריאים, פעילים (חברתית, מנטלית ופיזית), ומלאי עניין ומשמעות בנוחות מהבית.

יוניפר מספקת שירות של מועדון קהילתי חברתי לקידום אורח חיים בריא והכל באמצעות טכנולוגיה נגישה ופשוטה לשימוש.

אנחנו מאמינים כי השילוב של טכנולוגיה פשוטה להפעלה, והנגשת מפגשי וידאו ותכנים מותאמים אישית במרחב הדיגיטלי הם אמצעי נהדר להתמודדות עם בידוד חברתי, ליצירת קהילה פעילה, ולקידום אורח חיים בריא.

השירות של יוניפר זמין מכל מחשב, טלפון חכם, טאבלט או טלוויזיה. השימוש בטלויזיה נעשה באמצעות ערכה ייעודית של יוניפר (הכוללת קופסת מחשב, מצלמה ושלט פשוט לתפעול) ההופכת כל טלוויזיה ביתית למועדון חברתי אינטרקטיבי.

 

יוניפר עובדת עם מגוון רחב של ארגוני בריאות ורווחה מובילים מכל העולם המנגישים את השירות של יוניפר לאלפי חברים בבית, ובכך יוצרים קהילה עולמית שמקדמת אורח חיים בריא ומחברת אנשים מכל קצוות העולם.

השירות של יוניפר מסייע לארגוני בריאות ורווחה בשיפור הבריאות והרווחה הנפשית של חבריהם\ן, בהגדלת שביעות הרצון, בהורדת עלויות תפעוליות, וביצירת כלים ליצירת קהילה בריאה ופעילה חברתית ופיזית.

מעבר להנגשת השירות של יוניפר ללקוחותיהם, השותפים של יוניפר עושים שימוש בפלטפורמת יוניפר להנגשה מרחוק של שירותי הרפואה והטיפול שלהם.